2019. július 16. kedd, Valter

Látogatóink száma: 2370093 (1)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Csúcskészülékkel a biztonságért

2019.01.29. Kedden délután vehettünk át a budapesti Safety Systems Hungary-től a felújításon átesett MSA EX-METER II típusú egygázos robbanásveszélyes gázérzékelőnket, melyet ősszel kaptunk Franz Gareis Barátunktól.

A gázérzékelő robbanásveszélyes koncentráció kialakulásánál hanggal és fénnyel jelez tűzoltóinknak, természetesen az értékeket a kijelzőn még a kritikus számok elérése előtt és után is figyelemmel kísérhetjük. Egyesületünk hosszú ideje áll kapcsolatban a budapesti Safety Systems Hungary Kft-vel, évek óta az egyik legnépszerűbb résztvevő cége az Országos Tűzoltó Börze rendezvényünknek. Tulajdonosa ma különleges ajánlatot tett egyesületünknek, melyet egy gyors elnökségi döntéssel el is fogadtunk! Egy csúcskategóriás légtérelemző készüléket kínált Nekünk, ami 4 gázos kivitelű, ezeket egy időben, folyamatosan elemzi a használója közelében. Az MSA ALTAIR 4X típusú készüléket saját és a mentendő személyek védelmében a megfelelő használati tudnivalók ismertetését követően már el is helyeztük tűzoltóautónkon! A Metán, Oxigén, Szén-monoxid és Hidrogén-szulfid jelenlétére reagáló készüléket az SSH SHOP jelentős kedvezménnyel biztosította részünkre, valamint a félévente szükséges kalibrálást pedig térítésmentesen vállalta, ezzel támogatva egyesületünk önkéntes munkáját. A Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület, valamint Pilisszentiván minden lakója nevében köszönjük a támogató partnerséget, a kedvezményes lehetőséget. Az egyesület, a még így is több százezres beszerzést a 2018. évi SzJA 1%-os felajánlásokból vásárolta meg.

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

NyomtatásE-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép