2019. július 16. kedd, Valter

Látogatóink száma: 2370093 (1)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Az ÖNKÉNTESSÉGET támogatják

2018.01.31. Február 1-jén indul az a PPTE „KEDVEZMÉNYKÁRTYA” program, amit egyesületünk elnökségi tagja, szolgálatparancsnoka és mentora, Bodnár Miklós kezdeményezésére kezdtünk el felmérni, majd partnereket találva létrehozni!

A kedvezménykártya lényege, hogy egyesületünk tagjai önként, szabadidejükben vállalt közbiztonságot növelő és életmentő tevékenységét oly módon megbecsültté tegyük, hogy az áldozatos vállalásért a helyi boltok és szolgáltatók helyi kedvezményekben részesítik aktív tagjainkat. A felhívást, melyben partnerségre invitáltuk a helyi vállalkozásokat elküldtük, melyre néhány jelentkező, támogató mára partnerünk lett a kezdeményezés létrehozásában. Elsőként a Vitamin Pont Pilisszentivánnal léptünk szövetségre, Velük a partnerség február elsején veszi kezdetét, az Ő felajánlásuk szerint aktív polgárőreink és tűzoltóink 20% kedvezménnyel vásárolhatnak az elsősorban minőségi zöldséget és gyümölcsöt kínáló üzletükben. Reméljük hamarosan új együttműködő partnereket jelenthetünk be, akikkel közösen, az Ő támogatásukkal dolgozunk ezentúl a megszokott lelkesedéssel, még nagyobb megbecsülést és támogatást kapva továbbra is Pilisszentivánon, Pilisszentivánért! Köszönjük!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

NyomtatásE-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép