2019. május 26. vasárnap, Fülöp, Evelin

Látogatóink száma: 2368647 (279)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Vészjelző korongok a biztonságért

2019.03.12. Megérkeztek vészjelző korongjaink, melyeket polgárőreink és tűzoltóink munkaterületeinek biztonságosabbá tétele miatt vásárolt egyesületünk.

Önkéntes munkánk során útszakaszokat, sávokat zárunk le, legyen szó polgárőri vagy tűzoltói tevékenységünkről, így fontos, hogy az ott bajban lévők ne kerüljenek további veszélybe, valamint a mentésben résztvevők biztonságosan folytathassák le a mentést. A területek biztonságosabb lezárása érdekében egyesületünk vészjelző korongokat vásárolt, ezzel még nagyobb mértékben kívánjuk felhívni a közlekedésben résztvevők figyelmét a fokozott odafigyelésre, az érintett szakasz biztonságos megközelítésére! Reméljük, hogy újabb fejlesztésünk biztonságosabb beavatkozásokat eredményez a jövőben!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

NyomtatásE-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép