2019. július 16. kedd, Valter

Látogatóink száma: 2370093 (1)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Fakitermelő verseny és családi nap

2019.05.18. Szombaton reggel 8 órától került sor a pilisszentiváni sportpályán és környékén a XVIII. Országos Fakitermelő Verseny, V. Parkerdő Kupa, STIHL Pilis és környéke Regionális Fakitermelő versenyre, valamint a Pilisi Len Családi Napra.

Egyesületünk polgárőrei a rendezvényhelyszínt biztosították reggel 8 órától délután 3 óráig, összesen 3 fővel. A szervezők kérésének megfelelően a Fehér-hegyi dűlő felől a sportpálya felőli utat hajnalban táblákkal jelezve, valamint akadállyal lezártuk, amit egy vagy több renitens arra közlekedő feltehetően pilisszentiváni eltávolított, ezzel megnehezítve a dolgunkat és veszélyeztetve a rendezvényen résztvevők testi épségét. Egyesületünk úgy határozott, hogy a jövőben kizárólag teljes és nehéz útzárral zárjuk le az engedéllyel rendelkező rendezvények helyszíneit, ezzel bírva a lusta embereket néhány méter kerülőre a rendezvények ideje alatt. A rendezvény a sportpályán és környékén rendben lezajlott, a biztosítást körzeti megbízottunkkal együttműködve láttuk el.

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Köszönjük a képeket: Sárosi Árpádnak!

NyomtatásE-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép