2019. július 16. kedd, Valter

Látogatóink száma: 2370093 (1)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Választási biztosítás Szentivánon

2019.05.26. Vasárnap reggel 6 órától éjfélig láttak el közterületi járőrszolgálatot Pilisszentivánon polgárőr járőreink.

Az Európa Parlamenti választás napján egyesületünk polgárőrei együttműködve a körzeti megbízottunk és közterület-felügyelőnk alkotta párossal közösen felügyelte a választási helyszínek körüli rendet, valamint figyeltek oda a választáson résztvevő pilisszentivániak otthonaikra. A voksolás ideje alatt, a nap folyamán nem történt említésre méltó esemény településünkön, sem polgárőreinknek, sem pedig a rendőr és közterület-felügyelő párosnak nem volt intézkedést igénylő eseménye vasárnap.

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

NyomtatásE-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép