2020. január 27. hétfő, Angelika, Angyalka

Látogatóink száma: 2378967 (11)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Mobilgarázs az átmeneti megoldás

2019.06.26. Egyesületünk megkezdte a garázsépület építésének előkészületeit, melyet előreláthatóan saját forrásból fogunk finanszírozni, ennek első lépései között egy mobilgarázs engedélyezése és vásárlása, a tervek elkészítése, engedélyezése, a kivitelező kiválasztása és támogatók bevonása van folyamatban.

Egyesületünk megrendelte és ma kivitelezték a 6X6 méteres mobilgarázst, melynek helyét a Pilis Autó földmunkagépei és munkatársai alakítottak ki. A mobilgarázs ott kerül felállításra, ahová egyeztetéseket követően az önkormányzat engedélyezte számunkra, itt nem lesz útba az építkezés során és talán esős időben is megközelíthető marad. A garázs a hamarosan érkező új járőrautó átmeneti elhelyezését és a nemsokára bontásra kerülő mozi épületben tárolt napi használatú eszközeink, felszereléseink és kenő- valamint üzemanyagaink tárolását biztosítja majd átmenetileg. A Jóreménység utcai önkormányzati tulajdonú épületbe az olyan felszereléseinket, tartalék eszközeinket helyezhetjük el átmenetileg, mely az építkezés során útban van a szertárnál és nem napi használatú eszköz. Az önkormányzati beruházás miatt a jelenlegi szertár tetőterét is ki kell ürítenünk, valamint a garázsépület egyesületi építése, az egykori mozi épület bontása miatt az abban tárolt nem kis mennyiségű napi használatú és tartalék, valamint kiegészítő felszereléseinket is át kell csoportosítanunk, tárolnunk kell valahol, így lehet megoldás átmenetileg az önkormányzati ingatlan, valamint a mobilgarázs.

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

NyomtatásE-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép