2020. január 27. hétfő, Angelika, Angyalka

Látogatóink száma: 2378967 (11)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Megérkezett az új autó

2019.06.27. Csütörtökön vehette át Bodnár Ferenc elnök Úr az egyesület új járőrautóját, valamint országúti gyorsbeavatkozó szerét egy null kilométeres Dacia Duster-t!

Egyesületünk életében nem ez az első új gépjármű, elődje, a 2006-ban vásárolt Dacia Logan 13 évig állt településünk szolgálatában. Az új gépjárművet Budakalászon vehette át egyesületünk elnöke, most pedig megkezdődhet a gépjármű felszerelése, kialakítása, mely után használatba vehetik polgárőreink és tűzoltóink. Természetesen ez is, mint minden fejlesztésünk Pilisszentivánért, az itt és a környéken élők biztonságáért valósul meg! Bízunk benne legalább annyira üzembiztos lesz és legalább annyi kilométert fogunk megtenni az új autóval, mint elődjével! Az autó már Pilisszentivánon van, a rendeltetéséhez szükséges átalakításokat követően reméljük, hamarosan szolgálatba állhat! A több mint 6.000.000 Ft-os beruházást egyesületünk térítéses munkái tették lehetővé.

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

NyomtatásE-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép