2020. július 10. péntek, Amália, Alma

Látogatóink száma: 2381922 (5)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Pályázott felszerelések átvétele

2019.11.15. Pénteken délelőtt a katasztrófavédelem ferihegyi úti bázisán került sor a 2019. évi pályázaton elnyert eszközök, felszerelések átvételére.

Az eseményen a fővárosi és a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatósággal együttműködési megállapodást kötött és pályázaton nyertes önkéntes tűzoltó egyesületek, önkéntes mentőszervezetek, valamint önkormányzati tűzoltóságok vehették át az elnyert technikai eszközöket, védőruházatokat, oktatási lehetőségeket. A Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesületet Bodnár Ferenc elnök Úr, valamint Wéber Kristóf egyesületi tagunk képviselték. A megpályázott eszközöket maradéktalanul átvettük, így egyesületünk gazdagodott 2 db komplett korszerű légzőkészülékkel, 4 db tartalék palackkal, 2 db lángálló kámzsával, 5-5 darab „B” és „C” tömlővel, valamint 2 pár tömlőhíddal. A pályázaton elnyert eszközök összege 1.249.449 Ft, mellyel ismét fejlődött egyesületünk, biztonságosabb lett Pilisszentiván és a térség mentő-, tűzvédelme! A felszereléseket hamarosan leltárba vesszük, elhelyezzük gépjárműveinkre, kiosztjuk aktív tagjainknak, ezt követően hatékonyan fogják segíteni önkéntes munkánkat, védeni önkéntes tűzoltóinkat beavatkozásaink során! Ez a több mint egymillió Forint, már Pilisszentivánon van, hogy kezeink alatt Pilisszentivánért dolgozhassanak velük önkénteseink!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép