2020. augusztus 13. csütörtök, Ipoly

Látogatóink száma: 2384423 (103)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Házaló ereszjavítók

2020.01.10. Pénteken délután 14 óra 20 perckor kaptuk a lakossági bejelentést, miszerint egy férfi becsenget a házakba és ereszjavítást kínál az otthon tartózkodóknak.

Egyesületünk tagjai közül néhányan éppen a szertárnál tartózkodtak, az ünnepi fények leszerelésén, a díszek elcsomagolásán dolgoztak, amikor a bejelentés érkezett, így 2 polgárőr Kollégánk azonnal tudott indulni járőrautónkkal a Szabadság úti címre. A megadott címet és környékét átvizsgáltuk, a bejelentésben szereplő személyleírású személyt nem találtunk. Sajnos a bejelentő nem tudta biztosra mondani, hogy gyalogos, vagy autós volt-e a szolgáltatását ajánlgató férfi, így próbáltunk széles körben figyelni a környéken mozgókra, de a személyleírásnak senki sem felelt meg. A megadott adatokat továbbítottuk körzeti megbízottunknak és közterület felügyelőnknek, valamint továbbítottuk az este járőrszolgálatot kezdő polgárőr párosunknak is. Szuperül működött a bejelentés, jó látni, hogy Szentivánon odafigyelünk a gyanús dolgokra és nem félünk bejelenteni azokat! Egy kicsivel több dolgot megjegyezve, személyleírás, ruházat színe, autó színe, esetleg típusa, talán rendszáma, vagy annak töredéke sokat segíthet azonnal reagáló polgárőreinknek. Fokozott járőrözéssel, továbbra is a tudomásunkra hozott információk alapján járunk nyitott szemmel településünkön, ha pedig hasonlót észlelnek, forduljanak továbbra is Hozzánk, bizalommal!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép