2020. május 26. kedd, Fülöp, Evelin

Látogatóink száma: 2381383 (11)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Kijárási korlátozás továbbra is van!

2020.05.08. Pénteken késő délutánra kiderült, hogy az előttünk álló hétvégén nem lesz lakcímkártyás ellenőrzéssel korlátozott beléptetés településünkön!

A kijárási korlátozás érvényben van Budapesten és Pest Megyében, ami azt jelenti, hogy továbbra is alapos indokkal lehet elhagyni a lakóhelyet az itt élőknek! Településünkön nem változott a korlátozások módja, csupán az ellenőrző pontokra szűkített beléptetésre nincs felhatalmazása a polgármestereknek, így a fix zárási pontok és az ellenőrző pontok nem lesznek kihelyezve, felállítva az előttünk álló hétvégén. Továbbra is mindenkit arra kell ösztönözni, hogy maradjon otthon, hiszen mindenki azt szeretné, hogy a megyénkre, így településünkre vonatkozó korlátozásokat is mielőbb feloldják, csökkentsék! A zárási pontokra leszervezett magasabb létszám egy részét pihentetjük, polgárőreink a szabaddá vált idejüket Családjukkal tölthetik, ami szuper! Természetesen a 24 órában ügyeletet vállaló járőreink továbbra is járőröznek Pilisszentiván útjain, ügyelnek a biztonságra, reagálnak a bejelentésekre! Ők és a leszervezett létszám egy kisebb része figyelemmel kísérik a megmaradt lezárások állapotát, ellenőrzik a mögöttük lévő védett területek épségét, a behajtási és parkolási korlátozások betartását. Továbbra sem megengedett a zöld felületen történő parkolás településünkön, amire járőreink is igyekeznek odafigyelni, de mindenhol nem tudunk ott állni! A nem településbéliek itt tartózkodását a továbbiakban is figyelmeztetéssel, büntetés kiszabásával jutalmazhatják a hatóságok!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép