2020. május 26. kedd, Fülöp, Evelin

Látogatóink száma: 2381383 (11)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Megszűnt a kijárási korlátozás

2020.05.18. Hétfőn nulla órától megszűnt Pest Megyében is, így Pilisszentivánon is a kijárási korlátozás, ám számtalan járványügyi intézkedés van még érvényben, amikre a jövőben is figyelni kell!

Egyesületünk tagjai nevében, szeretnénk megköszönni azt a mérhetetlen megértést, együttműködést és támogatást, melyet az elmúlt időszakban kaptunk! A koronavírus elleni védekezés miatt Mi is számos korlátozást, a megszokottól szigorúbb higiénés odafigyelést, más védőfelszerelések használatát voltunk kénytelenek bevezetni mindennapjainkba. Tettük ezt azért, hogy a megszokott egyesületi feladatokat a járvány idején is el tudjuk látni, a megváltozott, megnövekedett feladatokat kellő biztonsággal el tudjuk végezni! Polgárőreink és tűzoltóink a legjobb tudásuk szerint, szabadidejükben vállalták a járványhelyzet miatt kialakult megváltozott időbeosztást és munkarendet igénylő időszakban is a közbiztonsággal kapcsolatos feladatok ellátását ugyanúgy önként, mint ahogy ezt tesszük nem veszélyhelyzet idején az év többi napján is. A mai nappal szabadabbak vagyunk, de a még hatályban lévő szabályok betartására mindenki fokozottan figyeljen! Egyesületünk tagjai is alkalmazkodnak az újabb kihívásokhoz, most már nem a területzárások, hanem a szabályok betartása a sarkalatos pont, amire ügyelnünk kell. Örülünk, hogy beindulhat az élet, nyithatnak a vendéglátóhelyek, a szolgáltatók, közlekedhetünk ahová csak szeretnénk, Mi is megkezdjük tevékenységeink beindítását, melyet a járványhelyzet miatt szüneteltettünk és most már lehetőség van az újraindításukra. A szerdai karbantartásokat továbbra is végezzük, erre eddig sem vonatkozott különösebb korlátozás, a higiénés odafigyelést továbbra is fenntartjuk. Polgárőr járőrszolgálataink és tűzoltóink beavatkozásai során továbbra is élnek a plusz védőfelszerelések, és fertőtlenítőszerek használatának szabályai. Gyakorlatokat, továbbképzéseket további utasításig sem a polgárőrök, sem pedig tűzoltóink esetében nem tartunk! Az ifjúsági csoportfoglalkozásokat újraindítjuk! Minden pénteken a szokásos 17 órától 19 óráig várjuk tagjainkat és az érdeklődő fiatalokat a szertárnál, itt kisebb csoportokban, fokozott higiénés odafigyelés mellett fognak zajlani a foglalkozások. Első foglalkozás 2020. május 22-én lesz. Aki nem csoporttag, kérjük részvételi szándékát előre jelezze, egyeztessen foglalkozásvezetőinkkel, mert el szeretnénk kerülni a nagyobb létszámú foglalkozásokat. A bevásárlásokat és a 24 órás polgárőr ügyeletet egyelőre fenntartjuk, ezen intézkedéseink fenntartása továbbra is biztonságérzetünket erősíti, a veszélyhelyzetben tett lépéselőnyünket garantálja! Köszönjük a sok támogatást minden magánszemélynek, akik a mögöttünk álló két hónapban szóban, tettel vagy pénztámogatással fejezték ki hálájukat, elismerésüket önkéntes munkánkért. Köszönettel tartozunk a Helytörténeti Egyesületnek, akik szervezetten támogatták munkánkat a veszélyhelyzet idején. Egy más típusú, de az eddigiekhez hasonló komolyságú időszak előtt arra kérjük a Velünk és körülöttünk élőket, hogy tartsuk be a szabályokat, figyeljünk oda egymásra! Igyekeztünk támogatni tagjainkat is, hiszen munkájuk és Családjuk mellett vállalták, hogy fokozott óraszámban, fokozottan veszélyes időszakban látnak el önkéntes szolgálatokat, így biztosítottunk részükre megfelelő védőfelszereléseket önkéntes munkájukhoz, valamint otthoni felhasználásra kapott minden tagunk fejenként 4 liter MOL Hygi kézfertőtlenítőt, de térítésmentesen biztosítjuk tagjaink részére a megvásárolt ózongenerátorunk használatát is előre egyeztetett időpontokban. Köszönjük minden önkéntes Kolléga áldozatos vállalását, melyet a mögöttünk álló 2 hónap alatt tett azért, hogy a járvány terjedését lassítsuk, hogy a közbiztonságot a jelenlegi szinten tartsuk, a mentő tűzvédelmet a helyi egységek készenlétben tartásával fenntartsuk. Köszönet Nekik önkéntes munkájukért és Családjuknak a kitartásért, a támogatásért!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép