2020. május 26. kedd, Fülöp, Evelin

Látogatóink száma: 2381383 (11)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Ajándékba kapott virágok

2020.05.20. A Pilisszentiváni Kertészettől, Julcsitól és Karcsitól kaptunk az egyesületi épülethez virágokat, melyet ezúton is nagyon szépen köszönünk Nekik!

Egyesületünk igyekszik a meglévő elhelyezésünkből mindig valami szépet, élhetőt kihozni, így nagy gondot fordítunk az egyesületi épület mindig szebbé tételére. Sajnos vannak kényszer megoldásaink, ezzel egyelőre együtt kell élnünk, de nagyon nagy öröm ért Minket, amikor a teljes szertárhoz kaptunk gyönyörű virágokat a Pilisszentiváni Kertészettől! Julcsi és Karcsi felajánlották, hogy Tőlük kapott virágokkal szépítsük környezetünket, ezzel köszönték meg önkénteseink munkáját! Egyesületünk tagjai hálásak a támogatásért, nagyon szépen köszönjük, már el is ültettük a gyönyörű virágokat, mellyel kezdünk megfelelni a körülöttünk pompázó tópart kellemes környezetének. Idén először kerültek ex porral oltó virágtartókba virágaink, amiket tagjaink saját kezűleg készítettek, hogy ezzel is feldobjuk környezetünket. Jó érezni, hogy a Szentivániak látják, hogy számíthatnak Ránk, látják, hogy ott vagyunk, dolgozunk Értük, Egymásért, biztonságunkért! Köszönet a Pilisszentiváni Kertészetnek a gyönyörű virágokért, nagyon rendesek vagytok, hogy gondoltatok Ránk! Mi pedig azt mondjuk, hogy ha szép virágokat szeretnétek, keressétek Julcsit és Karcsit, Ők a legnagyobb szakértelemmel segítenek kiválasztani gyönyörűbbnél gyönyörűbb virágaik közül a Neked, illetve a helynek megfelelőt!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép