2020. augusztus 10. hétfő, Lőrinc

Látogatóink száma: 2382292 (6)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Iskolások látogatása

2020.07.16. Csütörtökön délelőtt voltak vendégeink az iskolából azok a diákok, akik nyári felügyeletét tanáraik segítségével tudják megoldani szüleik.

A 10 gyerek csütörtökön látogatta meg egyesületünk 2 tanáruk kíséretében. A gyerekeknek bemutattuk szertárunkat, megismerkedhettek felszereléseinkkel, védőeszközeinkkel, kívül és belül megtekinthették 1-es tűzoltóautónkat, melyet a legtöbbször látnak káreseteknél. Megtekintették, hogyan öltözik fel gyorsan egy tűzoltó, ha riasztás van, megnézték polgárőr járőrautónkat, amivel szinte napi szinten összefutnak településünk utcáin, és megnézték kishajónkat, mellyel nem csupán a pilisszentiváni és a környékbeli tavakon, de akár nagyobb folyókon is hatékony szonaras keresést is tudunk végezni, valamint biztosítási feladatokat ellátni. A gyerekeket tűzoltóautónkkal szállítottuk vissza a nálunk töltött délelőtt végén az iskolához, ezzel is reméljük jó élményt okoztunk Nekik! Köszönjük a látogatást, a sok-sok érdeklődő kérdést, reméljük jól éreztétek Magatokat!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép