2020. augusztus 10. hétfő, Lőrinc

Látogatóink száma: 2382292 (6)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Személykeresés Budakeszin

2020.07.22. Szerdán este 22 óra körül került fel Messengeren az egyik közbiztonsági zárt csoportba, hogy Budakeszin kellene személykeresésben segíteni, jelezze, amelyik egyesület részt tud venni a segítségnyújtásban.

Egyesületünk számba vette a készenlétben tartott létszámot, és megállapítottuk, hogy van lehetőség segítségnyújtásra létszámot nélkülözni, így 3 fő polgárőr járőrautónkkal elindult Budakeszire a rendőrőrshöz, ahol a találkozási pont volt. Egyesületünk tagjai egy meghatározott terület átvizsgálását kapták feladatul terepjáróképességű gépjárművünkkel, így Budakeszi külterületén, valamint erdős részein kerestük az idős, eltűnt személyt. A környékről több egyesület is segítette a keresést, ami éjjel 2 óráig tartott, amikor felfüggesztésre került. Az eltűnt személy egyelőre nincs meg, az adatgyűjtések, lehetséges helyek felkutatása jelenleg is folyamatban van.

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

FRISS INFORMÁCIÓ! A rendőrség tájékoztatása szerint az idős néni meglett, a mentők megfigyelésre kórházba szállították!

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép