2020. szeptember 21. hétfő, Máté, Mirella

Látogatóink száma: 2384905 (8)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Újabb két sikeres vizsga

2020.09.03. Csütörtökön újabb 2 fő egyesületi tag tett sikeres belterületi fadöntő vizsgát, ezzel a tavaly őszi 2 fővel együtt 4-re emelkedett az ilyen fajta képzettséggel rendelkező tagjaink száma.

Ősszel Pilisszentivánon vizsgázott 2 Kolléga belterületi fadöntésből, most Budapesten tett sikeres elméleti és gyakorlati vizsgát újabb 2 Kollégánk, így már 4-en dolgozhatnak biztonságosan, képesítéssel belterületen fadöntéssel, miután sikeresen teljesítették és gyakorolták a már korábban megszerzett külterületi fakitermelő képesítésüket. Egyesületünk évek óta nagy hangsúlyt fektet a képesítések minél szélesebb körű megszerzésére. Tagjaink vállalásainak köszönhetően igen sokirányú tevékenységet tudunk ma már szakszerűen végezni. Az ilyen tanulmányok hasznosak a tagoknak, hiszen saját képesítéseiket gyarapítják, valamint hasznos az egyesületnek, hiszen Mi is jelentősen profitálunk a képesítések megszerzésével, tagjaink aktivitásával. Örülünk, hogy együttműködésben sikerül mindig egy-egy jelentős előrelépést tennünk a sokoldalúság, a több lábon állás irányába, képzettségünk magas szintre történő emelésével. Kívánjuk, hogy a tanultakat hasznosan és legfőképp balesetmentesen alkalmazzák a Kollégák a jövőben. Gratulálunk Feigel Gábor és Skripek Márton Kollégáknak sikeres vizsgájukhoz!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesületünk

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép