2020. október 21. szerda, Orsolya, Orsika

Látogatóink száma: 2385136 (2)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Rendezvénybiztosítás Tinnyén

2020.09.19. A tinnyei polgárőr Kollégák kérték egyesületünk segítségét a szeptember 19-én szombaton, Tinnyén megrendezésre kerülő íjászverseny rendezvény biztosítási feladatainak ellátásában.

Egyesületünk 3 tagja vett részt a rendezvény biztosításában. Tagjaink a pilisjászfalui és tinnyei polgárőrökkel együttműködve reggel 7 órától este 7 óráig láttak el biztosítási feladatokat a rendezvény helyszínén. Az együttműködés kölcsönös a környező települések és egyesületünk polgárőrei között, így természetes volt, hogy a felkérésnek igyekszünk eleget tenni. Köszönjük a baráti fogadtatást, az egész napos szakmai együttműködést.

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép