2021. július 31. szombat, Oszkár

Látogatóink száma: 2388592 (4)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Szentivánról Szentivánra

2021.05.23. Szombaton került átadásra a 14,5 éve önerőből és hitelre vásárolt első új, szolgálati gépjárművünk, ami egy Dacia Logan volt.

Nekünk a minden jelentette, az akkorra már mindennapos műszaki gondokkal küzdő Ssanyong Korando Family-t leváltó 0 km-es Dacia Logan, ami beváltotta a hozzá fűzött reményeket és 14,5 évig, több mint 220.000 kilométeren át szolgálta településünk, Pilisszentiván biztonságát. A mai napon, leszerelve megkülönböztető hang és fényjelzéseit adtuk át a gépjárművet Alsószentiván jegyzőasszonyának, ahol egy kis felújítást követően remélhetőleg még sok kilométert fog megtenni az autó, szolgálva ezentúl szintén egy Szentiván lakóit. Egyesületünk kötelékében a Logant a 2019-ben vásárolt Dacia Duster váltotta, melyet sikerült önerőből, sok-sok munkavállalással megvásárolnia egyesületünknek. Bízunk benne, hogy legalább annyira segíti majd munkánkat az új Dacia, mint amennyire a 2006-ban vásárolt Logan tette azt településünk közbiztonságának javításáért, a térség biztonságáért!

Használjátok egészséggel a gépjárművet, sok balesetmentes kilométert kívánunk!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép