2021. június 14. hétfő, Vazul, Herta

Látogatóink száma: 2388170 (2)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Úrnapi körmenetet biztosítottunk

2021.06.06. Hosszú idő után újra településünk hagyományos egyházi körmenetét biztosítottuk vasárnap reggel 7 felnőtt és 4 ifjú polgárőrünk részvételével.

Vasárnap reggel, a mise után kezdődött az Úrnapi körmenet, mely hosszú idő után újra biztosítási és forgalomirányítási feladatot adott egyesületünk tagjainak. A szokásos módon zártuk le az érintett útszakaszt a Szabadság utat a Dózsa köz és az Óvoda utca között. A forgalmat a párhuzamos utcákba tereltük úgy, hogy azok a legkevésbé akadályozzák egymást. A rendezvény gyönyörű időben, igen nagy létszámban rendben lezajlott, köszönjük szépen a végén kapott pogácsákat és hűsítőket!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép