2021. október 23. szombat, Gyöngyi KÖZTÁRSASÁG KIKIÁLTÁSA

Látogatóink száma: 2389428 (0)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Polgármesteri egyeztetés biztonságunkért

2021.09.16. Néhány napja tudható, hogy a 10-es út szinte teljes pilisvörösvári szakaszának aszfaltburkolatát cseréli le a Magyar Közút, ezzel kapcsolatban tartottunk polgármester asszonyunk felkérésére egyeztetést csütörtökön a polgármesteri hivatalban.

Körzeti megbízottunk, közterület-felügyelőnk és egyesületünk képviselői voltak jelen a megbeszélésen, ahol a tényekkel ismerkedtünk meg, melyek ismeretében összehangolt forgalomfigyelésbe fogunk kezdeni, valamint nagyobb jelenléttel igyekszünk a megnövekedett autószámot kezelni annak érdekében, hogy minimalizáljuk a balesetek lehetőségét! A település biztonságáért dolgozók mind egyetértettek abban, hogy a helyzet nem lesz egyszerű, a szabálykövetés mellett mindenkinek sok türelemre lesz szüksége az előttünk álló hetekben. Jelentős jelenléttel készülünk Pilisszentivánon, posztos, autós és egyéb szolgálatokat szervezünk időszakosan a nap forgalmasabb óráira. Folyamatosan figyelemmel kísérjük a Szabadság út forgalomnövekedése mellett a mellékútjaink forgalomnövekedését, ha azt a tapasztalatok alapján indokoltnak látjuk, hatékony együttműködéssel jelen leszünk a kritikusabb települési csomópontokon. Egyesületünk vezetői felveszik a kapcsolatot az érintett környező települések polgárőrségeivel és egy esetleges baleset esetén igyekszünk a legjobb megoldásra törekedni a forgalom haladása érdekében! Egyesületünk tagjai önként látják el ezen feladatukat is, melyet az első napokra körzeti megbízottunk kérésének megfelelően alakítottunk ki, állítottunk össze, az első napok tapasztalatait követően pedig úgy alakítjuk, ahogy azt a forgalom igényli majd. Egyesületünk a plusz feladatok napi szintű ellátására plusz támogatásban is részesül, képviselőtestületünk tagjai 750.000 Ft egyszeri támogatást szavaztak meg a napi közlekedésbiztonsági jelenlét fokozására. Jól jön a pluszpénz, hiszen egyesületünk idén az elmúlt évekhez képest 2.000.000 Ft-tal kevesebb támogatást kapott. Tagjaink részvételét egyesületünk polgárőrségért felelős elnökségi tagja koordinálja. A cél érdekében mindenkitől türelmet és szabálykövető magatartást kérünk, önkéntes Kollégáink együttműködve körzeti megbízottunkkal és közterület-felügyelőnkkel mindent megtesznek a település közlekedésbiztonságának fenntartása érdekében az előttünk álló időszakban is!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép