2021. október 23. szombat, Gyöngyi KÖZTÁRSASÁG KIKIÁLTÁSA

Látogatóink száma: 2389428 (0)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Elismerő, segítő támogatás

2021.09.19. A 10-es út terelésének előestéjén, vasárnap este kaptunk az önkéntes munkánkat, és főleg most a nagyobb létszámú igénybevételt segítő felajánlást a Türk Műanyag Bt-től, valamint a Spéci Shop-tól.

A Türk Műanyag Bt. pilisvörösvári telephelyén készültek azok a forgalomterelő tárcsák, melyeket fényvisszaverő matricázással látott el a pilisszentiváni Spéci Shop és került átadásra egyesületünk részére. A tárcsákból egyelőre a három érintett település Pilisvörösvár, Solymár és Pilisszentiván polgárőrei kaptak, így nagyobb létszámban is biztonságosan tudják ellátni feladatukat. Egyesületünk polgárőrei a hétfői gyalogátkelőhely biztosításoknál már fel is avatják az új eszközöket, de a nap bármely szakában történő intézkedést igénylő eseménynél nagy szolgálatot fognak tenni az új forgalomirányító tárcsák. Köszönjük szépen a támogatást!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép