2021. október 23. szombat, Gyöngyi KÖZTÁRSASÁG KIKIÁLTÁSA

Látogatóink száma: 2389428 (0)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

10-es felújítás lezárása

2021.10.04. Hétfőn került sor utoljára a 10-es úttal kapcsolatos felújítási munkálatok okozta forgalomkorlátozásokkal járó fokozott polgárőri tevékenységre településünkön, Pilisszentivánon.

Egyesületünk polgárőrei aktívan kivették a részüket a 10-es út pilisvörösvári szakaszának aszfaltozási munkálatai miatt kialakult forgalomterelési és a forgalomnövekedés ellenére rendezett, élhető településrészi feladatok fenntartásában. Előzesen egyeztettük Pilisszentiván polgármesterasszonyával és a körzeti megbízottunkkal, valamint a közterület-felügyelőnkkel, itt meghatároztuk a kitűzött célokat, a megvalósítási lehetőségeket. Egyesületünk az önkormányzattól a plusz feladatok ellátására 850.000 Ft plusz támogatást is kapott, ami jól is jött, hiszen a 2021. évi támogatásunkat az előző évhez képest 2.000.000 Ft-tal csökkentették korábban. Az első napok arról szóltak, hogy megismerjük a 10-es utat kerülni szándékozók szokásait, lássuk, hol mennyivel nő a forgalom a reggeli és a délutáni időszakokban. Ennek koordinálását körzeti megbízottunk végezte. A kapott információk alapján alakítottuk ki felállítási helyeinket a következő napokban. Összesen 11 napon át 87 fő polgárőr Kolléga vett részt a plusz feladatok ellátásában 69 órán át, ami 174 szolgálati órát jelent. Több alaklommal kérték egyesületünk önkénteseinek segítségét Pilisvörösvárra, ahol a munkafolyamat időszakosan megkövetelte a nagyobb létszámú biztosítást. A reggeli Szabadság úti jelenléten felül délutánonként időszakosan több helyszínen is álltak Kollégáink, valamint járőrözés közben is figyelemmel kísérték az éppen aktuális forgalmi helyzetet. Köszönjük szépen minden közlekedő együttműködését, örömmel jelentjük, hogy településünkön nem történt baleset az érintett időszakban!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép