2022. május 28. szombat, Emil, Csanád

Látogatóink száma: 2402468 (7)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Nyílt napot tartottunk

2022.04.29. Pénteken egész nap programokkal, játékos feladatokkal és bemutatókkal vártuk az érdeklődőket szertárunknál!

Reggel 9 órától vártuk az óvodás csoportokat és iskolás osztályokat a szertárnál, hogy megismerjék önkéntes munkánkat, felszereléseinket, tagjainkat, feladatainkat. Kicsit közelebb hoztuk Nekik, hogy miért is csináljuk Mi ezt önként, ellenszolgáltatás nélkül településünkért, Értünk! A délelőtt nagyjából a csoportok fogadásával, színes programokkal telt, majd megkezdtük a felkészülést a délutáni bemutató órára. 16 órától műszaki mentési bemutatóval kezdtük a bemutatók sorát, itt két gépjármű ütközését imitáltuk és mutattuk be, nagyjából mi és hogyan zajlik egy-egy ilyen káresetnél valóban. Ezt követően ifjúsági csoportunk tagjai tálcatűz oltási bemutatót tartottak, melyhez osztott sugarat szereltek. Ők minden pénteken játékosan ismerkednek a polgárőrség és a tűzoltóság feladataival, a megelőzés fontosságával, az összetartozás erejével! A bemutatókat egy látványos konténertűz oltási bemutató zárta, melyben egy lakószobának berendezett tűzszimulációs konténerben kellett önkénteseinknek szakszerűen beavatkozniuk. A bemutatókat követően szépen lassan a helyére kerültek az autók, felszerelések, eszközök, egyesületünk tagjai és családjuk pedig egy közös vacsorával zárták ezt a mozgalmas pénteket! Köszönjük szépen az érdeklődést, a sok-sok kérdést, melyre megpróbáltunk a legjobb tudásunk szerint válaszolni. Köszönjük a jó hangulatú beszélgetéseket is, és mint azt mondtuk, hamarosan újra találkozunk egy hasonló tematikus nap keretében!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép